22 Ağustos 2011 Pazartesi

Atatürk, Tantavi ve Yamanevler Sakinlerine İftar Yemeği


Ümraniye Belediyesi tarafından verilen mahalle iftarlarının sonuncusu Atatürk Mahallesi Mandıra Caddesi’nde yapıldı. İftar yemeğine Atatürk, Tantavi ve Yamanevler mahalle sakinlerinden oluşan 3 bini aşkın vatandaş katıldı.  
Ümraniye Belediyesi’nin ilçedeki mahallelere yönelik verdiği iftar yemeklerinin sonuncusu, 3 bin vatandaşın katılımıyla Atatürk Mahallesi Mandıra Caddesi’nde yapıldı. Atatürk, Tantavi ve Yamanevler mahallelerine yönelik olarak verilen iftar yemeğine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları’nın yanı sıra, yaklaşık 3 bin vatandaş katıldı. 

İftar sonrasında bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, açık hava iftar yemeklerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyleyerek, katılan vatandaşlara teşekkür etti. Amaçlarının Ümraniye’de çeşitli mahallelerde ikamet eden vatandaşları Ramazan ikliminin kardeşlik ortamında bir araya getirmek olduğunu ifade eden Başkan Hasan Can, vatandaşların ilk günden beri iftar yemeklerine büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Bu tablodan memnuniyet duyduklarını vurgulayan Başkan Can, vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.
Kaynak : Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder