25 Ağustos 2011 Perşembe

Dudullu'da dört bini aşkın vatandaş iftar sofrasında buluştu.


Ümraniye Belediyesi tarafından verilen mahalle iftarları Altınşehir, Necip Fazıl, Adem Yavuz, Huzur, Parseller, Aşağı Dudulu, Yukarı Dudulu, Esenşehir Mahalleleri ile devam etti. Mahalle sakinleri, Başkan Hasan Can’ın da katıldığı iftar sofrasında iftarlarını birlikte açtı.
 
 Ümraniye Belediyesi’nin ilçedeki mahallelere yönelik verdiği iftar yemekleri devam ediyor. Ümraniye’nin çeşitli mahallelerinde oturan vatandaşlara verilen iftar yemeklerinin bu seferki konukları Altınşehir, Necip Fazıl, Adem Yavuz, Huzur, Parseller, Aşağı Dudulu, Yukarı Dudulu, Esenşehir Mahalleleri sakinleri oldu. Dudulu Semt Pazarı Meydan’ında verilen açık hava iftar yemeğine, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları’nın yanı sıra, 4 bini aşkın vatandaş katıldı. 


Belediye olarak verdikleri iftar yemeklerinde, aynı mahallede oturan vatandaşları bir sofrada buluşturduklarını belirten Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu sofralarda paylaşmanın, kardeşliğin, komşuluğun, birlik ve beraberliğin güçlendiğini söyledi. Açık hava iftar sofralarının vatandaşlardan büyük ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Hasan Can, bu ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. 
Kaynak : Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder