13 Ağustos 2011 Cumartesi

Hekimbaşı ve İnkılâp Mahalleliler İftarda Buluştu.


Ümraniye Belediyesi mahalle iftarları kapsamında Hekimbaşı ve İnkılâp Mahallelerine iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, Başkan yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ümraniye Belediyesi’nin ilçedeki çeşitli mahallelerde ikamet eden vatandaşlara yönelik verdiği iftar yemeklerinin üçüncüsü Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı kokteyl salonunda verildi. Hekimbaşı ve İnkılâp Mahallelerine verilen iftar yemeğine Ümraniye Başkan Hasan Can ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları’nı yanı sıra, yaklaşık bin’e yakın vatandaş katıldı
BAŞKAN HASAN CAN: ‘BU SOFRALARDA BİRLİK, BERABERLİK VAR’
İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Başkan Hasan Can, bu yıl ilk kez başlattıkları bir uygulama ile açık havada iftar yemekleri verdiklerini söyledi. Ümraniye’nin tüm mahallelerinde ikamet eden vatandaşları Ramazan ayının manevi atmosferinde, aynı iftar sofralarında bir araya getirdiklerini belirten Başkan Hasan Can, davetlere büyük ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti. Amaçlarının aynı mahallelerde oturan Ümraniyelileri tanıştırmak ve kaynaştırmak olduğunu ifade eden Başkan Hasan Can, ortaya çıkan tablodan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

Kaynak : Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder