19 Ağustos 2011 Cuma

Namık Kemal ve Esenevler Sakinlerine İftar Yemeği


Ümraniye Belediyesi tarafından verilen mahalle iftarları Namık Kemal ve Esenevler Mahalleleri ile devam etti. Mahalle sakinleri, Başkan Hasan Can’ın da katıldığı iftar sofrasında iftarlarını birlikte açtı. 
Ümraniye Belediyesi’nin ilçedeki mahallelere yönelik verdiği iftar yemekleri devam ediyor. Ümraniye’nin çeşitli mahallelerinde oturan vatandaşlara verilen iftar yemeklerinin bu seferki konukları Namık Kemal ve Esenevler Mahalle sakinleri oldu. Namık Kemal Mahallesi, Yunus Emre Caddesi üzerinde verilen açık hava iftar yemeğine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları’nın yanı sıra, yaklaşık 4 bin vatandaş katıldı. 

Belediye olarak verdikleri iftar yemeklerinde, aynı mahallede oturan vatandaşları bir sofrada buluşturduklarını belirten Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu sofralarda paylaşmanın, kardeşliğin, komşuluğun, birlik ve beraberliğin güçlendiğini söyledi. Açık hava iftar sofralarının vatandaşlardan büyük ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Hasan Can, bu ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Kaynak : Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder