26 Ağustos 2011 Cuma

Nihat Hatipoğlu Sohbetine Büyük İlgi


Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye M1 Meydan’ın konuğu olarak, Ramazan etkinlikleri kapsamında Ümraniye’de programa katılan Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sohbet programını bini aşkın Ümraniyeli dinledi.

Ümraniye’de Ramazan dolayısıyla düzenlenen sohbete katılan Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye M1 Meydan’ın ortaklaşa düzenlediği programı bini aşkın vatandaş dinledi. Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ümraniye M1 Meydan’da düzenlenen sohbette, İslam dinin anneye verdiği öneme değindi. Konuşmasında Ramazan ayı ve orucun faziletine de değinen Hatipoğlu, bu ayda yapılması gereken ibadetlerden örnekler verdi.
Ramazan ayının nefis terbiyesi bakımından Müslümanlar için bir fırsat olduğunun altını çizen Hatipoğlu, artık son günleri idrak edilen Ramazan ayında aile, akraba ve dost ilişkilerinin daha da güçlenmesi gerektiğine işaret etti. Hatipoğlu, dinleyicilerine semtlerinde, şehirlerinde ve hatta dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan Müslüman kardeşlerinin sorunlarıyla yakından ilgilenmeleri noktasında tavsiyelerde bulundu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder