16 Ağustos 2011 Salı

Ümraniye Belediye Personeli İftar Sofrasında Buluştu


Ümraniye Belediyesi, Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği iftar sofrasında belediye personelini ağırladı. Başkan Hasan Can’ın eşiyle katıldığı iftar yemeğine belediye personeli de aileleriyle katıldı.

Ümraniye Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da personelini aileleri ile birlikte iftar sofrasında ağırladı. Ümraniye Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar yemeğine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve eşi Saliha Can’ın yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve eşleri ile belediye personeli ve ailelerinden oluşan yaklaşık 3 bin kişi katıldı. 
 
Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğinde aynı masalarda bir araya gelen Ümraniye Belediyesi yönetim ve personeli, birlikte oruç açtı. İftarın ardından bir konuşma yapan Başkan Hasan Can, Ramazan ayının birlik ve beraberlik duygularını güçlendirdiğine dikkat çekti. Belediye personelinin özveri ile çalışarak vatandaşa hizmet götürdüğünü ifade eden Başkan Hasan Can, kurdukları iftar sofrasında personel ve aileleriyle buluşmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder