20 Eylül 2011 Salı

Başkan Hasan Can’dan Zabıta Müdürlüğü Personeline Yemek


Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Zabıta Teşkilatı’nın 185. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Ümraniye Zabıta Müdürlüğü personeline bir yemek verdi. Yemekte konuşan Başkan Hasan Can, zabıta biriminin kurum kimliği açısından büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Zabıta Teşkilatı’nın 185. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Ümraniye Zabıta Müdürlüğü personeline bir yemek verdi. Ümraniye Hekimbaşı Çardak Restoran’da verilen yemeğe Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Erdoğdu ile Mustafa Küçükkapdan, İBB Anadolu Yakası Zabıta Müdürü Mehmet Akif Can, İBB Avrupa Yakası Zabıta Müdürü Bahtiyar Yılmaz, İBB Zabıta Destek Müdürü İbrahim Köse, Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdür Mustafa Kılınç, bazı İlçe Belediye Zabıta Müdürleri, Ümraniye Belediyesi birim müdürleri ile Ümraniye Zabıta Müdürlüğü personeli katıldı.
BAŞKAN HASAN CAN: ‘PERSONELİMİZİN HAKKINI GÖZETİYORUZ’
Yemeğin ardından bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Zabıta Teşkilatı’nın önemine değindi. Zabıta biriminin kurum kimliği açısından büyük öneme sahip olduğunun altını çizen Başkan Hasan Can, bu birimde görev alan personelin özverili biçimde vatandaşa hizmet etme gayretinde olduğunu söyledi. Ümraniye Belediyesi olarak gerek memur ve gerekse işçi ayırımı yapmaksızın tüm personelin hak ve hukukunu gözettiklerini ifade eden Başkan Hasan Can, hükümetin çalışanların yaşam ve çalışma standartlarını iyileştirme noktasında devrim sayılabilecek adımlar attığını hatırlatarak, bu adımlar doğrultusunda üzerlerine düşeni yaptıklarını söyledi.
Yemeğin ardından, Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Başkan Hasan Can’a, müdürlük faaliyetlerine verdiği destekten dolayı bir çiçek takdim etti.

Kaynak : Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder