14 Ekim 2011 Cuma

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’dan Beşiktaş Spor Tesisleri’ne Ziyaret


Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Beşiktaş Nevzat Demir Spor Tesisleri’ni ziyaret etti. BJK Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Hasan Can’a Beşiktaş Spor Kulübü kongre üyesi üyelik kartı ve futbolcuların imzaladığı forma ile futbol topu hediye edildi.

Daha önce makamında Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerini kabul eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, kendilerine iade ziyaretinde bulundu. Başkan Hasan Can, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerini Ümraniye Beşiktaş Nevzat Demir Spor Tesisleri’nde ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyarette Beşiktaş Genel Sekreteri Fahrettin Curoğlu, Asbaşkan ve Muhasip Üye Engin Baltacı, Futbol Komitesi Üyesi, Sponsorluklar, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Üye Doğan Küçükemre, Tesislerden Sorumlu Üye Orhan Saka ve Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu hazır bulundu. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Ejder Batur’un da katıldığı ziyarette yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden Başkan Hasan Can, tesisleri gezerek yetkililerden bilgi aldı.
Başkan Hasan Can’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Beşiktaş yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Hasan Can’a Beşiktaş Spor Kulübü kongre üyesi üyelik kartı ve Beşiktaşlı futbolcuların imzaladığı forma ile futbol topu hediye etti.
Kaynak : Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder