9 Ocak 2012 Pazartesi

Yeniden Ümraniye Dergisi’nde Yeni Dönem


Ümraniye Belediyesince yapılan hizmetlerin anlatıldığı yeniden Ümraniye Dergisi yenilendi. Değişen tasarımı ve zenginleşen içeriği ile dikkat çeken yeniden Ümraniye, aylık periyotla yayımlanacak. Dergiyi dağıtacak dört kişilik özel ekip, ilk sayıyı Başkan Hasan Can’a sundu.

Ümraniye Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri anlatan yeniden Ümraniye Dergisi, içerik ve tasarımıyla baştan ayağa yenilendi. Vatandaşların belediye hizmetlerinden daha etkin biçimde yararlanabilmeleri amacıyla görsel tasarımı modern bir tarzda hazırlanan derginin içeriği de zenginleştirildi. Yeni dönemde Belediye hizmetlerinin yanı sıra, aktüel haber ve röportajlar, gezi ve kültür sanat gündemi ile özel dosyalar da her ay Yeniden Ümraniye Dergi’sinde okuyucuların ilgisine sunulacak.
DAĞITIM İÇİN EKİP KURULDU
Öte yandan, Yeniden Ümraniye Dergisi’nin dağıtımı amacıyla Ümraniye Belediyesi personelinden oluşan özel bir ekip kuruldu. Dört kişiden oluşan ekip, dergiyi Ümraniye’deki çeşitli kurum ve kuruluşlar ile İstanbul genelindeki resmi kurumlara ulaştıracak.
BAŞKAN HASAN CAN: ‘HİZMETLERİMİZ DAHA ETKİN BİÇİMDE TANITILACAK’
Yeniden Ümraniye Dergisi için kurulan özel dağıtım ekibi, Başkan Hasan Can’ı ziyaret ederek, derginin ilk sayısını takdim etti. Ekibe teşekkür eden Başkan Hasan Can, dağıtım personeline güler yüzlü ve nazik olmaları konusunda telkinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi. Yeniden Ümraniye Dergisi’nin proje ve hizmetleri vatandaşa anlatma ve bilgilendirme noktasında önemli bir fonksiyon üstlendiğini söyleyen Başkanı Hasan Can, derginin yeni dönemde bu fonksiyonunu daha etkin biçimde icra edeceğini belirtti. Tasarımı yenilenen ve içeriği daha da zenginleşen Yeniden Ümraniye Dergisi’nin üç aylık periyottan aylık periyoda geçtiğini hatırlatan Başkan Hasan Can, Yeniden Ümraniye Dergisi’nin Ümraniyelilerce beğenileceğini umduklarını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder