22 Şubat 2012 Çarşamba

4. Geleneksel Ümraniye Spor Oyunları Başlıyor!


Ümraniye Belediyesi ile Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği '4. Geleneksel Ümraniye Spor Oyunları’ başlıyor. 73 okuldan binlerce öğrenci, 13 branşta yarışacak. Değerlendirme toplantısında konuşan Başkan Hasan Can, ‘kültür ve eğitim alanında önemli hizmetler yaptık’ dedi.

Ümraniye Belediyesi ile Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün her yıl ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Ümraniye Spor Oyunları, bu yıl 4. kez başlıyor. Ümraniye’deki 58 ilköğretim okulu ile 15 liseden 6.500’e yakın öğrencinin katılacağı spor oyunları kapsamında, 13 ayrı branşta müsabakalar düzenlenecek. Minikler, Yıldızlar, Küçükler ve Gençler olmak üzere, 4 ana kategoride yapılacak müsabakalar şu dallarda gerçekleştirilecek: Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa tenisi, Satranç, Güreş, Teakwondo, Karate, Halk oyunları, Atletizm, Hentbol, Badminton ve Futsal.
DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saadettin Gül, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve spor komisyonu, Ümraniye Belediyesi Necip Fazıl Kültür ve Eğitim Merkezi’nde bir değerlendirme toplantısı yaptı.
BAŞKAN HASAN CAN: ‘KÜLTÜR VE EĞİTİ ALANINDA ÖNEMLİ HİZMETLER’
Toplantıda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, eğitim ve kültür alanında yaptıkları hizmetlere değindi. Başkan Hasan Can, gerek hayata geçirdikleri projeler ve gerekse bu alanda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara verdikleri desteklerle kültür ve eğitim verdikleri önemi gösterdiklerini söyledi. Geçmiş yıllarda düzenlenen Ümraniye Spor Oyunları hakkında bilgi veren Başkan Hasan Can, bu etkinliğin Ümraniye’deki gençlerin eğitimine yaptığı katkının altını çizdi.
Müsabakada karşılaşacak takımların kurayla belirlendiği toplantıda, 22 Şubatta başlayacak spor oyunları için genel bir değerlendirme de yapıldı.
2012 ÜMRANİYE 4.SPOR OYUNLARI YILDIZ ERKEK FUTSAL
      
A GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-S.ZAİM ANAFEN İÖO-NİHAT SAMİ B.İÖO26.04.201209:15
2-M.ALİ YILMAZ İÖO-ATATÜRK İÖO26.04.201210:00
3- S.ZAİM ANAFEN İÖO-M.ALİ YILMAZ İÖO27.04.201213:00
4-NİHAT SAMİ B.İÖO-ATATÜRK İÖO27.04.201212:15
5-S.ZAİM ANAFEN İÖO-ATATÜRK İÖO01.05.201210:00
6-NİHAT SAMİ B.İÖO-M.ALİ YILMAZ İÖO01.05.201210:45
      
B GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-ZÜBEYDE HAN. İÖO-ÇAKMAK İÖO26.04.201210:45
2-ZÜBEYDE HAN. İÖO-BİRLİK İÖO27.04.201211:30
3-ÇAKMAK İÖO-BİRLİK İÖO 01.05.201209:15
      
C GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-Ö.İRFAN İÖO-M.VASIF KARS İÖO26.04.201211:30
2-Ö.İRFAN İÖO-HEKİMBAŞI İÖO27.04.201210:45
3-M.VASIF KARS İÖO-HEKİMBAŞI İÖO01.05.201213:00
      
D GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-ARİF NİHAT A.İÖO-KAZIM KAR.İÖO26.04.201212:15
2-ARİF NİHAT A.İÖO-GENÇ OSMAN İÖO27.04.201210:00
3-KAZIM KAR.İÖO-GENÇ OSMAN İÖO01.05.201211:30
      
E GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-Y.DUD.75.YIL İÖO-SEVDA AYD.İÖO26.04.201213:00
2-Y.DUD.75.YIL İÖO-S.Ç.ANAFEN İÖO27.04.201209:15
3-SEVDA AYD.İÖO-S.Ç.ANAFEN İÖO01.05.201212:15

2012 ÜMRANİYE GELENEKSEL 4.SPOR OYUNLARI KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL
       
A-GRUP MAÇLARI   TARİHSAAT
     09.03.201211:30
1.Ö.ANABİLİM .İÖO-Ö.DOĞA İÖO 13.03.201209:15
2.Ö.ANABİLİM .İÖO-NİHAT SAMİ B.İÖO 19.03.201214:15
3.İÖO-Ö.DOĞA İÖO-NİHAT SAMİ B.İÖO   
       
B-GRUP MAÇLARI      
     TARİHSAAT
1.Y.DUD.75.YIL İÖO-Ö.BİLFEN ESENŞEHİR İÖO09.03.201210:15
2.Y.DUD.75.YIL İÖO-Ö.S.Ç.ANAFEN İÖO 13.03.201211:45
3.BİLFEN ESENŞEHİR İÖO-Ö.S.Ç.ANAFEN İÖO19.03.201213:00
       
C-GRUP MAÇLARI     
     TARİHSAAT
1.Ö.BİLFEN YENİŞEHİR İÖO-BİLGE SOYAK İÖO09.03.201209:00
2.Ö.BİLFEN YENİŞEHİR İÖO-AHMET ONAY İÖO13.03.201210:30
3.BİLGE SOYAK İÖO-AHMET ONAY İÖO 19.03.201211:45

2012 ÜMRANİYE 4.SPOR OYUNLARI YILDIZ ERKEK FUTBOL
      
A GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-YAMANEVLER İÖO-BİRLİK İÖO03.04.201210:00
2-BİRLİK İÖO-M.ALİ.YILMAZ .ÖO05.04.201211:00
3-YAMANEVLER İÖO-M.ALİ.YILMAZ .ÖO10.04.201213:00
4-BİRLİK İÖO-SEVDA AYD.İÖO 10.04.201214:00
5-YAMANEVLER İÖO-SEVDA AYD.İÖO16.04.201211:00
6-M.ALİ.YILMAZ .İÖO-SEVDA AYD.İÖO16.04.201210:00
      
B GRP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-M.VASIF K.İÖO-YAS.TEKİN İÖO03.04.201209:00
2-M.VASIF K.İÖO-Y.D.75.YIL İÖO05.04.201213:00
3-YAS.TEKİN İÖO-Y.D.75.YIL İÖO11.04.201210:00
      
C GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-HAŞİM İŞCAN İÖO-EMRULLAH TUR.İÖO03.04.201211:00
2-HAŞİM İŞCAN İÖO-İNKILAP İÖO05.04.201209:00
3-EMRULLAH TUR.İÖO-İNKILAP İÖO11.04.201211:00
      
D GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-BİLGE SOYAK İÖO-İTO İÖO 03.04.201213:00
2-BİLGE SOYAK İÖO-60.YIL CUMH.İÖO05.04.201210:00
3-İTO İÖO-60.YIL CUMH.İÖO 16.04.201209:00
      
E GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-N.BAHAR.İÖO-Z.HANIM İÖO 03.04.201213:00
2-N.BAHAR İÖO-HASAN TAHSİN İÖO05.04.201212:00
3-Z.HANIM İÖO-HASAN TAHSİN İÖO11.04.201212:00
      
F GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-ATATÜRK İÖO-K.KAR.İÖO 04.04.201209:00
2-ATATÜRK İÖO-İNANÇ TÜR.İÖO09.04.201211:00
3--K.KAR.İÖO-İNANÇ TÜR.İÖO 12.04.201212:00
      
G GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-TOKİ ES.İÖO-PINARBAŞI İÖO04.04.201210:00
2-TOKİ ES.İÖO-AHMET YAVUZ İÖO09.04.201212:00
3-PINARBAŞI İÖO-AHMET YAVUZ İÖO12.04.201213:00
      
H GRUP MAÇLAR    
    TARİHSAAT
1-ÇAKMAK İÖO-Z.Z.GAR. 04.04.201211:00
2-ÇAKMAK İÖO-AHMET ONAY İÖO09.04.201213:00
3-Z.Z.GAR.-AHMET ONAY İÖO 12.04.201214:00
      
J GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-AŞ.DUDULLU İÖO-Ö.GÖK.İÖO04.04.201212:00
2-AŞ.DUDULLU İÖO-DAVUT AK. İÖO09.04.201214:00
3-Ö.GÖK.İÖO-DAVUT AK. İÖO 12.04.201209:00
      
K GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-Z.ÜLKER İÖO-MEDİHA TAN İÖO04.04.201213:00
2-Z.ÜLKER İÖO-ÜMR.İÖO 10.04.201212:00
3-MEDİHA TAN İÖO-ÜMR.İÖO 11.04.201209:00

2012 ÜMRANİYE 4.SPOR OYUNLARI YILDIZ ERKEK VOLEYBOL
      
A GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-YAMANEVLER İÖO-HEKİMBAŞI İÖO15.03.201209:15
2-YAMANEVLER İÖO-AHMET KIL. İÖO20.03.201213:00
3-HEKİMBAŞI İÖO-AHMET KIL. İÖO21.03.201214:00
      
B GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-GENÇ OSMAN İÖO-MEBRUKE S.K.İÖO15.03.201210:00
2-GENÇ OSMAN İÖO-BİRLİK İÖO20.03.201212:00
3-MEBRUKE S.K.İÖO-BİRLİK İÖO21.03.201213:00
      
      
      
2012 ÜMRANİYE 4.SPOR OYUNLARI KÜÇÜK ERKEK VOLEYBOL
      
A GRUP MAÇLARI    
    TARİHSAAT
1-BİLGE SOYAK İÖO-AHMET YAVUZ İÖO30.03.201209:15
2-Ö.İRFAN İÖO-Ö.S.Ç.ANAFEN İÖO30.03.201210:00
3-BİLGE SOYAK İÖO-Ö.İRFAN İÖO30.03.201211:15
4-AHMET YAVUZ İÖO-Ö.S.Ç.ANAFEN İÖO30.03.201212:00
5-AHMET YAVUZ İÖO-Ö.İRFAN İÖO02.04.201213:15
6-BİLGE SOYAK İÖO-Ö.S.Ç.ANAFEN İÖO02.04.201214:00

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder