2 Şubat 2012 Perşembe

Başkan Hasan Can’a Metro Çalışmalarıyla İlgili Sunum Yapıldı.


İBB Ulaşım Daire Başkanı Dursun Balcıoğlu ve Raylı Sitem Müdürü Yalçın Eğigün, düzenlenen bir programda Başkan Hasan Can’a Ümraniye-Üsküdar- Çekmeköy-Sancaktepe metro inşaatı ile ilgili bilgilendirici bir sunum yaptılar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Dursun Balcıoğlu ve Raylı Sitem Müdürü Yalçın Eğigün, Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can’a bir brifing verdiler. Ümraniye Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen brifingde, Ulaşım Daire Başkanı Dursun Balcıoğlu ve Raylı Sitem Müdürü Yalçın Eğigün, Ümraniye-Üsküdar- Çekmeköy-Sancaktepe metro inşaatı ile ilgili Başkan Hasan Can’a sunum yaparak fikir alışverişinde bulundular. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcılarının da katıldığı brifingde, ihale tamamlanarak işe başlama noktasına gelen Ümraniye metro inşaatı ile ilgili ayrıntılı bir sunum yapıldı.
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Ulaşım Daire Başkanı Dursun Balcıoğlu ile ekibine teşekkür ederek, metro inşaatının başlamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder