5 Ekim 2012 Cuma

2013 Bütçesi Belediye Meclisi’nde Kabul Edildi.


Ümraniye Belediyesi’nin 2013 yılı muhammen bütçesi, yapılan görüşmelerin ardından kabul edildi. Belediye Meclisi’nde kabul edilen 240 milyon TL’lik bütçe ile ilgili konuşan Başkan Hasan Can, kaynakların en verimli şekilde kullanıldığının altını çizdi.

Ümraniye Belediyesi Meclisi, 2013 yılına ait bütçe görüşmelerini tamamladı. Yapılan görüşmeler sonucunda, 2013 yılına ait muhammen bütçe kabul edildi. Ümraniye Belediye Meclis Salonu’nda yapılan bütçe görüşmelerine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi Meclis Üyeleri, Bağımsız Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.
BAŞKAN HASAN CAN: “REALİST BİR BÜTÇE OLUŞTURDUK”
Ümraniye Belediye Meclisi’nde yapılan bütçe görüşmelerinde konuşan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2013 muhammen bütçeyle ilgili bilgiler verdi. Şimdiye kadar olduğu gibi 2013 yılı bütçesinin de realist bir anlayışla hazırladığını belirten Başkan Hasan Can, belediye kaynaklarının belirlenen bu bütçeler doğrultusunda en verimli şekilde kullanıldığını söyledi. Göreve geldikleri günden bu yana Ümraniye’yi daha iyi noktalara getirmenin mücadelesini verdiklerini ifade eden Başkan Hasan Can, Ümraniye’nin bugün birçok alanda İstanbul’un parlayan yıldızı haline geldiğini söyledi. Ümraniye’nin önemli bir değişim sürecinden geçerek modern bir kent haline geldiğini belirten Başkan Hasan Can, 2013 bütçesinin Ümraniye için hayırlı olması temennisinde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi ve Saadet Partisi söz alarak bütçe ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Yapılan görüşmeler sonunda oylamaya geçildi. Ümraniye Belediyesi’nin 240 milyon TL olarak planlanan 2013 yılı muhammen bütçesi yapılan oylamada oy çokluğu ile kabul edildi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder