5 Ekim 2012 Cuma

Bilgievi Öğrencisi İrem Nur Kılıçkaya’ya Mansiyon Ödülü


İBB ve Türk Kalp vakfının ortak düzenlediği Kalp konulu resim yarışmasına Ümraniye Belediyesi Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Ümraniye Belediyesi Bilgi Evleri üyeleri katıldı. Ümraniye Belediyesi Ahmet Yüksel Özemre Bilgi evi üyesi İrem Nur Kılıçkaya yarışmada mansiyon ödülü aldı.

İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren İBB Çocuk Meclisi, İBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, İBB Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü, İBB Özürlüler Müdürlüğü ve Türk Kalp Vakfı işbirliğiyle kutlanan Dünya Kalp Günü bu yıl da 29 Eylül Cumartesi günü Taksim Meydanı’nda yoğun katılımla kutlandı. Taksim Meydanı’nda çeşitli etkinliklerle kutlanan program, 13. Dünya Kalp Günü İBB Çocuk Meclisi Resim Yarışması’nda dereceye giren katılımcılara ödülleri verildi. Yarışmada Ümraniye Belediyesi Ahmet Yüksel Özemre Bilgi Evi üyesi olan İrem Nur Kılıçkaya mansiyon ödülü almaya hak kazandı. Ödül almaya hak kazanan Kılıçkaya, kendilerine verilen destekten dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ettiğini söyledi.
Ödül töreninin ardından resim yarışmasına katılan çocukların resimleri bir gün süreyle Taksim Sanat Galerisinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği 13. Dünya Kalp Günü İBB Çocuk Meclisi Resim Sergisi hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Ümraniye Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder