24 Kasım 2012 Cumartesi

Kendilerine Polis Süsü Vererek Tecavüz Ettiler.

Ümraniye'de kendilerine polis süsü vererek yabancı uyruklu bir kadına tecavüz etikleri, bir başka kadının da balkondan atlayarak yaralanmasına neden oldukları gerekçesiyle 3 şüpheli ile bu kadınları pazarladığı iddia edilen 3 zanlı adliyeye sevk edildi.

Yabancı uyruklu M.K.G (27) Armağanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi 448-3 nolu binadaki dairesinin balkonundan geçen salı günü atladı. Bacakları kırılan kadın sağlık ekipleri tarafından Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, M.K.G.'nin ifadesi doğrultusunda İ.Y'ya ulaştı. İddiaya göre, cezaevinden bir süre önce çıkan Hacı Acar H.(31) iki tanıdığı ile, fuhuş yapmak için arkadaşı İ.Y'nın tavsiyesi üzerine yabancı uyruklu iki kadının bulunduğu adrese gitti.

Hacı Acar H, Gökhan Ç, ve Selami S. kendilerine polis süsü vererek yabancı uyruklu kadınların bulunduğu eve geldi. "Yere yat polis" diyerek eve giren 3 kişi, silah zoruyla yabancı uyruklu M.K.G. ve O.B.(35) ile bu kadınları pazarladıkları ile sürülen Tuna Ç. ve Serdar Z.'nin (28) paralarını gasp etti. Bu sırada M.K.G balkondan atladı.

Hacı Acar H ve 2 arkadaşı, O.B'yi alarak Üsküdar'a götürdü. O.B'ye tecavüz ettikleri iddia edilen zanlılar polis tarafından yakalandı. 3 zanlının daha önce çeşitli suçlardan sabıkasının bulunduğu tespit edildi.

Gözaltına alınan Hacı Acar H, Gökhan Ç, Selami S ile Tuna Ç, Serdar Z, İ.Y. ve yabancı uyruklu O.B. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder